image

Par mums

image
image

SIA „Veģu Auto” pirmsākums meklējams 1997. gadā, kad savu darbību sāka autoserviss un rezerves daļu veikals Slokā, bet jau pēc pieciem gadiem – 2002. gadā durvis vēra jauns autoserviss Rīgā,Vienības gatvē 18.

2014. gadā tika veikta uzņēmuma reorganizācija un tika izveidoti divi patstāvīgi uzņēmumi – SIA „Veģu Auto Serviss” un SIA „Veģu Auto Jūrmala”

SIA „Veģu Auto Serviss” veic pilnu auto servisa pakalpojuma spektru vieglo automobiļu un mikroautobusu apkalpošanā - sākot ar riepu servisu un beidzot ar vissarežģītākajiem ritošās daļas un dzinēju remontiem, kā arī visa veida virsbūves remontiem un krāsošanas darbiem.

Servisa rīcībā ir moderns krāsošanas iecirknis ar divām krāsošanas kamerām. Mūsu darbinieki savas iemaņas papildina kursos gan ārzemēs, gan tepat Latvijā.

Klientu rīcībā ir divstāvu administrācijas un biroju ēka , kurā ietvertas arī plašas telpas automobiļu mazgāšanai un pulēšanai.

Uz vietas varam veikt arī automobiļu vērtēšanu, apdrošināšanu un CSN atlīdzību pieteikumu pieņemšanu. Firmai ir gandrīz divdesmit gadus liela pieredze lietotu a/m tirdzniecībā.

Metālapstrādes nozares speciālistu apmācību projekts. SIA „Veģu Auto Serviss” piedalās biedrības „Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) īstenotajā projektā Metālapstrādes nozares speciālistu apmācības (projekts Nr. L-APA-10-0027), kuru līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.

image